Wiedza, umiejętności

Przewodnik wyboru nabywcy stali narzędziowej do pracy na zimno|Porównanie klas różnych standardów i wskazówki dotyczące eksportu

Aug 01, 2026 Zostaw wiadomość

Stal narzędziowa do pracy na zimno — międzynarodowy przewodnik wyboru nabywców

Wielu zagranicznych importerów, formowni i podwykonawców zajmujących się obróbką cieplną napotyka wyzwania przy pozyskiwaniu produkowanej w Chinach stali narzędziowej do pracy na zimno. Gatunki stali określone w normach GB nie mogą być bezpośrednio wymieniane z odpowiednikami AISI, DIN lub JIS. Niewielkie różnice w składzie chemicznym i dostępnych oknach do obróbki cieplnej mogą prowadzić do nieoczekiwanego uszkodzenia formy, jeśli wymiana materiału zostanie przeprowadzona bez testowania.

Niniejsze odniesienie obejmuje szeroko stosowane konwencjonalne gatunki stali narzędziowej do pracy na zimno i gatunki metalurgii proszków. Oprócz danych dotyczących składu chemicznego, twardości i obróbki cieplnej dodaliśmy praktyczne wskazówki dotyczące zamówień dla nabywców zagranicznych, aby usprawnić proces wyboru materiałów.

1. Przegląd stali narzędziowej do pracy na zimno

Stale narzędziowe do pracy na zimno są opracowywane do operacji prowadzonych w temperaturze otoczenia, w tym do wykrawania, tłoczenia, wytłaczania na zimno, tłoczenia na zimno i zagęszczania proszku. Można je podzielić na dwie główne kategorie ze względu na praktyczne źródła zaopatrzenia:

  • Konwencjonalne wlewki ze stali do pracy na zimno: O1, A2, D3, D2, 9CrWMn, Cr12MoV. Ekonomiczne w przypadku produkcji ogólnej i średnioseryjnej.
  • Stal do pracy na zimno z metalurgii proszków (PM): seria DC53, Vanadis 4, ASP. Wyższa czystość, zrównoważona wytrzymałość i odporność na zużycie, odpowiednia do precyzyjnych form o wysokich wymaganiach.

2. Dane dotyczące składu chemicznego różnych norm

Poniższe tabele porównawcze gatunków przedstawiają typowe zakresy chemiczne dla popularnych materiałów przekraczających standardy. Zawsze należy pamiętać, że nominalne gatunki równoważne nie są w pełni zamienne. Różnice w stopach będą miały wpływ na skrawalność i końcowe wyniki obróbki cieplnej.

Powszechnie stosowana hartowana w oleju stal narzędziowa ogólnego przeznaczenia, powszechnie stosowana do małych matryc do gięcia i prostych narzędzi do wykrawania.

System Organ wydający Typowy format ocen Zasięg
AISI / ASTM Międzynarodowe AISI/ASTM AISI D2, D3, A2, O1, W1, M2, M35 Ameryka Północna
DIN / W.Nr. DIN (Niemcy) 1.2379, 1.2601, 1.2510, 1.3343 Europa
EN ISO 4957 CEN-ISO X153CrMoV12, X100CrMoV5 Europa/Świat
JIS JIS (Japonia) SKD11, SKS3, SKH-9, SKH-55 Japonia / Azja
GB SAC (Chiny) Cr12MoV, 9CrWMn, W6Mo5Cr4V2 Chiny
licencjat BSI (Wielka Brytania) BD2, BO1, BM2 Wielka Brytania / Wspólnota Narodów

A2/1.2363/SKD12

Stal hartowana na powietrzu z niewielkimi odkształceniami po hartowaniu, preferowana do precyzyjnego oprzyrządowania przy wysokich wymaganiach dotyczących tolerancji wymiarowej.

AISI / ASTM DIN W.Nr. EN ISO 4957 JIS GB / Chiny Notatki
O1 1.251 100MnCrW4 SKS3 9CrWMn Hartowanie w oleju, niskie odkształcenia
A2 1.2363 X100CrMoV5 SKD12 Cr5Mo1V Hartowanie na powietrzu, średnie zużycie
D2 1.2379 X153CrMoV12 (SKD11) Cr12Mo1V1 Wysoka zawartość C, wysoka zawartość Cr, wysokie zużycie
D3 1.208 X210Cr12 SKD1 Cr12 Wysokie C, wysokie Cr, maksymalne zużycie
D6 1.2436 X210CrW12 – Cr12W Wariant z łożyskiem wolframowym
H11 1.2343 X37CrMoV5-1 SKD6 4Cr5MoSiV Praca na gorąco (poza zakresem)
H13 1.2344 X40CrMoV5-1 SKD61 4Cr5MoSiV1 Praca na gorąco (poza zakresem)
M2 1.3343 HS6-5-2 SKH-9 W6Mo5Cr4V2 Stal szybkotnąca
M35 1.3243 HS6-5-2-5 SKH-55 W6Mo5Cr4V2Co5 Współłożysko HSS
W1 1.1525 C80W1 SK1 / SK2 T8 / T10 Węgiel utwardzający wodę
– 1.2601 X165CrMoV12 SKD11 Cr12MoV Około. równowartość

D3/1.2080/SKD1

Wysokowęglowa stal wysokochromowa ukierunkowana na odporność na zużycie, stosowana do form pracujących w trudnych warunkach ściernych.

Element AISI D2 (ASTM A681) DIN 1.2379 JISSKD11 GB Cr12Mo1V1
C 1.40 – 1.60 1.45 – 1.60 1.40 – 1.60 1.40 – 1.60
Si 0.10 – 0.60 0.20 – 0.60 Mniejsza lub równa 0,40 Mniejsza lub równa 0,60
Mn 0.20 – 0.60 0.20 – 0.60 Mniejsza lub równa 0,60 Mniejsza lub równa 0,60
Kr 11.00 – 13.00 11.00 – 13.00 11.00 – 13.00 11.00 – 12.50
Pon 0.70 – 1.20 0.70 – 1.00 0.80 – 1.20 0.70 – 1.10
V 0.50 – 1.10 0.70 – 1.00 0.20 – 0.50 0.50 – 0.90
P Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030
S Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030

D2 / 1.2379 / SKD11 i Cr12MoV

Często wymagane przez zagranicznych nabywców. Cr12MoV (chińska klasa GB) ma podobną zawartość chromu co D2, ale zapewnia inną wydajność po odpuszczaniu. Nie zaleca się bezpośredniej wymiany bez prób.

AISI / ASTM DIN W.Nr. EN ISO 4957 JIS GB / Chiny Notatki
O1 1.251 100MnCrW4 SKS3 9CrWMn Hartowanie w oleju, niskie odkształcenia
A2 1.2363 X100CrMoV5 SKD12 Cr5Mo1V Hartowanie na powietrzu, średnie zużycie
D2 1.2379 X153CrMoV12 (SKD11) Cr12Mo1V1 Wysoka zawartość C, wysoka zawartość Cr, wysokie zużycie
D3 1.208 X210Cr12 SKD1 Cr12 Wysokie C, wysokie Cr, maksymalne zużycie
D6 1.2436 X210CrW12 – Cr12W Wariant z łożyskiem wolframowym
H11 1.2343 X37CrMoV5-1 SKD6 4Cr5MoSiV Praca na gorąco (poza zakresem)
H13 1.2344 X40CrMoV5-1 SKD61 4Cr5MoSiV1 Praca na gorąco (poza zakresem)
M2 1.3343 HS6-5-2 SKH-9 W6Mo5Cr4V2 Stal szybkotnąca
M35 1.3243 HS6-5-2-5 SKH-55 W6Mo5Cr4V2Co5 Współłożysko HSS
W1 1.1525 C80W1 SK1 / SK2 T8 / T10 Węgiel utwardzający wodę
– 1.2601 X165CrMoV12 SKD11 Cr12MoV Około. równowartość

DC53 (stal do pracy na zimno klasy Daido PM)

Uznawany za ulepszoną alternatywę dla SKD11, charakteryzującą się szczególnie wyższą wytrzymałością. Jest szeroko stosowany w matrycach progresywnych i przedmiotach wymagających obróbki drutem EDM.

Element AISI D2 (ASTM A681) DIN 1.2379 JISSKD11 GB Cr12Mo1V1
C 1.40 – 1.60 1.45 – 1.60 1.40 – 1.60 1.40 – 1.60
Si 0.10 – 0.60 0.20 – 0.60 Mniejsza lub równa 0,40 Mniejsza lub równa 0,60
Mn 0.20 – 0.60 0.20 – 0.60 Mniejsza lub równa 0,60 Mniejsza lub równa 0,60
Kr 11.00 – 13.00 11.00 – 13.00 11.00 – 13.00 11.00 – 12.50
Pon 0.70 – 1.20 0.70 – 1.00 0.80 – 1.20 0.70 – 1.10
V 0.50 – 1.10 0.70 – 1.00 0.20 – 0.50 0.50 – 0.90
P Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030
S Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030 Mniejsza lub równa 0,030

Seria stali do metalurgii proszków Vanadis i ASP

Gatunki premium PM do ciągłej produkcji z dużą prędkością, odpowiednie do obróbki stali nierdzewnej i tytanu.

Proces Parametr Cel
Wyżarzanie (miękkie) 840 – 870 stopni, powolne chłodzenie Mniejsze lub równe 255 HBW
Austenityzowanie 1010 – 1050 stopni –
Hartowanie Powietrze lub olej (preferowana próżnia) –
Odpuszczanie (niskotemperaturowe) 180 – 200 stopni × 2 godz 60 – 62 HRC
Odpuszczanie (wysokotemperaturowe) 510 – 540 stopni × 2 godz. × 2 cykle 58 – 60 HRC
Łagodzenie stresu 600 – 650 stopni po obróbce zgrubnej –

3. Obróbka cieplna i odniesienie do twardości

Wszystkie parametry wyżarzania, hartowania i odpuszczania pokazane poniżej służą jako typowe wartości odniesienia. Rzeczywista osiągalna twardość zależy od wyposażenia pieca, grubości przedmiotu obrabianego i warunków chłodzenia. Końcowe wskaźniki techniczne powinny być zgodne ze świadectwem próby walcowniczej dostarczonym przez producenta stali.

Proces Parametr Cel
Wyżarzanie (miękkie) 840 – 870 stopni, powolne chłodzenie Mniejsze lub równe 255 HBW
Austenityzowanie 1010 – 1050 stopni –
Hartowanie Powietrze lub olej (preferowana próżnia) –
Odpuszczanie (niskotemperaturowe) 180 – 200 stopni × 2 godz 60 – 62 HRC
Odpuszczanie (wysokotemperaturowe) 510 – 540 stopni × 2 godz. × 2 cykle 58 – 60 HRC
Łagodzenie stresu 600 – 650 stopni po obróbce zgrubnej –

4. Porównanie wydajności materiałów

Wybór materiału wymaga równowagi pomiędzy wytrzymałością, odpornością na zużycie, obrabialnością i stabilnością wymiarową. Gatunki o wysokiej odporności na zużycie mają zwykle zmniejszoną wytrzymałość, co zwiększa ryzyko pękania ostrych narożników i cienkich sekcji formy.

Nieruchomość Ocena (1–5) Komentarz
Odporność na zużycie ★★★★★ Najlepsze w swojej klasie do pracy na zimno
Wytrzymałość ★★★☆☆ Niższy niż SKD11/DC53
Hartowność ★★★★★ Utwardza ​​się na powietrzu do Ø100 mm
Skrawalność (wyżarzana) ★★★☆☆ Węgliki zmniejszają trwałość narzędzia
Stabilność wymiarowa ★★★★☆ Zalecana próżnia HT
Spawalność ★★☆☆☆ Niezalecane

5. Wybór klasy na podstawie zastosowania

  • Ogólne wykrawanie, gięcie, obróbka małoseryjna: O1, 9CrWMn
  • Formy precyzyjne wymagające minimalnych odkształceń podczas obróbki cieplnej: A2
  • Tłoczenie długoseryjne z silnym zużyciem ściernym: D2, Cr12MoV
  • Matryce progresywne, obróbka elektroerozyjna, wysokie wymagania dotyczące wytrzymałości: DC53
  • Wytłaczanie na zimno pod dużym obciążeniem, masowa produkcja komponentów o wysokiej wytrzymałości: stal Vanadis 4, seria ASP PM

6. Kluczowe uwagi dotyczące zamówień międzynarodowych

W tej sekcji omówiono praktyczne ryzyko, z jakim spotyka się większość zagranicznych nabywców podczas importu stali narzędziowej do pracy na zimno z Chin, rzadko wspominane w standardowych arkuszach danych producenta.

6.1 Ryzyko równoważności stopni

Nie ma bezpośredniego dopasowania pomiędzy gatunkami stali GB a specyfikacjami AISI/DIN. Wybieranie materiałów wyłącznie w oparciu o podobne nazwy gatunków często powoduje przedwczesne uszkodzenie formy.

6.2 Wymagana dokumentacja

Większość zachodnich importerów wymaga certyfikatów testów młyna zgodnych z normą EN. 10204 3.1. Przed złożeniem formalnego zamówienia należy potwierdzić dostępność dokumentów u dostawcy.

6.3 Różnice w obróbce cieplnej

Procesy produkcyjne przyjęte przez chińskie huty różnią się od europejskich marek premium. Dostosuj odpowiednio cykle odpuszczania w przypadku zmiany materiału Uddeholm, Bohler lub ASSab na chiński odpowiednik stali.

6.4 Zgodność eksportowa

Potwierdź klasyfikację kodu HS, świadectwo pochodzenia i wymagania dotyczące kontroli przed wysyłką przed produkcją, aby uniknąć opóźnień w urzędach celnych miejsca przeznaczenia.

7. Często zadawane pytania

Czy Cr12MoV może bezpośrednio zastąpić AISI D2?

Nie. Chociaż te dwa gatunki mają porównywalną zawartość chromu, zawartość węgla i molibdenu jest różna. Zachowanie i wytrzymałość podczas obróbki cieplnej nie mogą być idealnie dopasowane. W przypadku każdej wymiany konieczne są testy próbne.

Czy DC53 jest lepszym wyborem niż SKD11 do tłoczników progresywnych?

W większości scenariuszy progresywnych matryc DC53 zapewnia lepszą wytrzymałość i zmniejsza ryzyko pęknięć podczas obróbki drutowej EDM, co czyni go popularną opcją modernizacji w porównaniu do standardowego SKD11.

O jakie dokumenty powinienem poprosić importując stal narzędziową z Chin?

Dokumenty priorytetowe obejmują certyfikat testu młyna EN 10204 3.1, fakturę handlową, listę pakowania i świadectwo pochodzenia. Dodatkowe raporty z inspekcji mogą zostać przygotowane na żądanie.

Jaka jest różnica między stalą do pracy na zimno hartowaną w powietrzu a hartowaną w oleju?

Stal hartowana w oleju, taka jak O1, wymaga chłodzenia olejem po hartowaniu. Gatunki utwardzane na powietrzu, takie jak A2, chłodzą się naturalnie w powietrzu, zapewniając mniejsze zniekształcenia, a jednocześnie wyższy koszt surowca.

Poproś o dalszą pomoc techniczną

Jeśli potrzebujesz szczegółowych arkuszy danych, wsparcia w zakresie próbek materiałów lub formalnej wyceny stali narzędziowej do pracy na zimno, skontaktuj się z naszym zespołem. Możemy zaproponować odpowiednie oceny w zależności od warunków pracy i docelowego budżetu.

Wyślij zapytanie